قوانین و مقررات سایت

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های گروه مهندسی جلوه پویا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و  قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربران محترم نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشند . چنانچه تغییراتی در قوانین مندرج ، رویه ها و سرویس های گروه مهندسی جلوه پویا ایجاد گردد ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و مشتریان محترم توافق مینمایند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر مطابق با قوانین جمهوری اسلامی می باشد .
آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان عزیز ، همواره از اولویت های گروه مهندسی جلوه پویا بوده و بر آنیم تا سفارشات شما در بهترین شرایط مطلوب و در چهارچوب موارد ذیل به حضور تقدیم گردد :
۱) بررسی و مطابقت اقلام ارسال شده با فاکتور از جمله نوع کالای ارسالی ، تعداد ، قیمت ، سلامت فیزیکی و بسته بندی ، همزمان با تحویل کالا .
۲) با توجه به عدم امکان مرجوع و یا تعویض نمودن کالا ، دقت لازم در هنگام خرید و سفارش و درصورت نیاز ، دریافت راهنمایی از کارشناسان فروش به عهده مشتریان محترم می باشد .
۳) هزینه ارسال از محل تولید تا محل باربری رایگان بوده و هزینه های مربوط به باربری و انبارداری به عهده خریداران عزیز می باشد . مگر در موارد خاص که مطابق با میل مشتری خارج از عرف روند ارسال سفارشات مشتریان محترم نسبت به ارسال اقدام شود .
۴) در صورت عدم تطابق کالای ارسال شده با کالای سفارشی شما ، از باز کردن بسته بندی و تست آن خودداری نمایید . در غیر این صورت قابل عودت نخواهد بود .
۵) اعتبار ضمانت هر کالا بر روی خود کالا درج گردیده است و در صورت مخدوش شدن برچسب ضمانت و یا وجود آثار صدمات فیزیکی بر روی کالا ، از ضمانت خارج شده و هزینه های تعمیر در حساب مشتری منظور می گردد .
۶) در موارد خاص و پیشبینی نشده ، تمامی امور قبل از اجرا اعم از زمان تحویل ، قیمت و سایر موارد ، با مشتریان محترم مطرح خواهد شد و پس از تأیید از سوی مشتری ، شفارش آماده و ارسال خواهد شد و در صورتی که شرایط بوجود آمده مطابق نظر مشتری نبوده باشد و همچنین مشتری هزینه ای بابت ثبت سفارش پرداخت کرده باشد ، کلیه هزینه پرداخت شده طی مدت ۲۴ ساعت به مشتری محترم عودت داده خواهد شد .
۷) با توجه به اینکه اغلب محصولات بصورت سفارشی و مطابق میل مشتری تولید میشوند ، قبل از ثبت سفارش نسبت به اخذ اطلاعات کافی در مورد مدت زمان مورد نیاز جهت تولید و مونتاژ و همچنین نحوه و هزینه ارسال بار بصورت تلفنی اقدام بفرمایید
با تشکر – مدیریت گروه مهندسی جلوه پویا