درباره

گروه مهندسی جلوه پویا با جوانان نخبه و توامند از فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی برق و الکترونیک فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده است. این مجموعه تحت مدیریت مهندس حمید عرفانیان جدی از سال ۱۳۹۲ عضو پیوسته اتحادیه خدمات الکترونیک مشهد بوده و به عنوان یک مجموعه نو بنیاد شروع به فعالیت نمود.
سوابق این مجموعه تا سال ۱۳۹۶ در زمینه اجرای نورپردازی تخصصی، سازه‌های دکوراتیو، انواع فلاشرهای هشدار دهنده پلیسی، تجهیزات الکترونیکی، پروژه‌های سفارشی و انبوه می‌باشد اما از سال ۱۳۹۶ با ورود به حوزه تجهیز کاروان ها و کمپرهای مسافرتی ، مسیر جدیدی از فعالیت خود را آغاز نمود و در ابتدای امر با انجام وایرینگ این کمپرها و به تدریج با بهرمندی از توانایی و ظرفیت های خود در حوزه طراحی و تولید تجهیزات هوشمند این کمپرها ، خیلی سریع از مجموعه های بنام در سطح کشور شد و چندی بعد با گذراندن دوره های مختلف در حوزه مکانیک و طراحی صنعتی ، به طور کامل مشغول به انجام طراحی ، تولید و تجهیز انواع کمپرها و کاروان های گردید . ارائه موفق خدمات و فروش رضایت‌بخش محصولات در سراسر ایران، از جمله افتخارات گروه مهندسی جلوه پویا میباشد که در این خصوص چندین مصاحبه تلویزیونی و مطبوعاتی نیز داشته است .

مشاوره، پشتیبانی، قیمت مناسب، تحویل به موقع، کیفیت رقابتی همچنین و خدمات پس از فروش مطلوب از جمله عواملی هستند که روزانه به مشتریان وفادار شرکت ما اضافه می‌کنند. اما آنچه ما به آن می‌بالیم، تولید محصولاتی‌ست که هر ایرانی در مواجهه با آن احساس شگفتی و افتخار نمایند.